معرفی سامانه دیجی ثبت

اولین استارت آپ ثبتی ایران

دیجی ثبت بعنوان اولین استارت آپ ثبتی ایران نامیده می شود ایده های اولیه چنین سامانه جامع و پویایی از سال 90 در ذهن سازندگان آن شکل گرفت که پس از 5 سال مطالعه و تست های گوناگون این فرایند توسط اپلیکیشن و سامانه های اولیه ثبتی ساخته شده ، این سامانه بعنوان جامع ترین اپلیکیشن ثبت آنلاین ایران معرفی شد که در بر دارنده تمامی اطلاعات و خدمات ثبتی متداول در ایران می باشد .

ویژگی های دیجی ثبت مهمترین هدفی که باعث شد تا ما به فکر

مهمترین هدفی که باعث شد تا ما به فکر طراحی و پیاده سازی دیجی ثبت بیوفتیم ، پیچیدگی انجام امور ثبتی و حقوقی در ایران بود . بدین گونه که فردی که قصد انجام ثبت شرکت یا برند خود را داشت می بایست دو یا سه روز کاری خود را برای مراجعه به موسسات ثبتی و عقد قرارداد و تحویل مدارک و ... اختصاص می داد و تازه این پایان کار نبوده و به دلایل مختلف مجبور به پیگیری تلفنی و حتی حضوری در ادامه روند پرونده میشد . ولی دیجی ثبت مخالف با هرگونه مراجعه حضوری ، و مبنی بر انجام امور بصورت آنلاین بوده و از اتلاف وقت افراد جلوگیری می کند . در ادامه به بخشی از ویژگی های این سامانه میپردازیم :

سرعت در عقد قرارداد

در دیجی ثبت شما می توانید با مراجعه به بخش خرید بسته های ثبتی ، در طی چند کلیک و یک فرایند 5 مرحله ای ، موضوع خود را انتخاب کرده ، کارشناس دلخواه خود را از بین کارشناسان ما برگزیده ، و پس از مطالعه قرارداد خود بصورت آنلاین ، درخواست ثبت موضوع خود را داشته باشید . کل این فرایند فقط در 5 دقیقه انجام خواهد شد .

ثبات قیمت

یکی از مشکلاتی که افراد درخواست دهنده با موسسات ثبتی دارن ، عدم ثبات قیمت آن هاست . بطوری که شما در ابتدا پشت تلفن از مشاور آن موسسه یک قیمتی را برای انجام امر ثبتی خود میشنوید ولی پس از مراجعه به مدیر فروش موسسه و توضیح جزییات درخواست خود ، قیمتی بالاتر را خواهید شنید که شاید مایل به پرداخت آن نباشید . پس عملا فقط وقت گرانبهای شما در این میان تلف شده است . ولی دیجی ثبت این تضمین را به شما میدهد که قیمت اعلام شده برای بسته ها تا پایان موضوع قرارداد شما ثابت میمونه !

پیگیری قرارداد

بدون مراجعه حضوری و حتی تماس تلفنی از وضعیت قرارداد خود با خبر شوید . در سامانه پیگیری قرارداد آنلاین دیجی ثبت می توانید وضعیت پیشرفت پرونده خود را از صفحه کامپیوتر و یا گوشی موبایل خود مشاهده کرده و در صورت هرگونه سوالی ، آن را با کارشناس پرونده خود در میان بگذارید کل این فرایند فقط در 5 دقیقه انجام خواهد شد .

دسترسی آسان در تمامی نقاط

دیجی ثبت در ابتدا با پلتفرم وب اپلیکیشن ارائه شده که کاملا ریسپانسیو بوده است بدین معنی که تمامی دستگاه هایی که قابلیت اتصال به وبسایت dgsabt.com را داشته باشند ، براحتی می توانند با این سامانه آنلاین کار کنند. این سامانه بزودی بر روی پلتفرم های اندروید و ios نیز بصورت اپلیکیشن نصبی ارائه می شود